Menü Kapat
rönesans banyo kurumsal

Kurumsal

"20 yıldır Rönesans Banyo Yapı Sistemleri"

Rönesans Banyo  estetik , kaliteli ve birbirinden farklı tasarımlarıyla sektöründe 20 yıldır üretimine  devam etmektedir.Modern banyo yapı ürünlerini şekillendiren yeni tasarımların öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Rönesans Banyo Yapı, 1999 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi banyo tasarımlarını bünyesinde barındıran Rönesans Banyo Yapı, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Rönesans Banyo  Yapı , ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Rönesans Banyo Yapı’nın yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Rönesans Banyo Yapı , sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Şirketin sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Rönesans Banyo Yapı, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır.

Türkiye’de banyo sektörüde değişimin öncüleri arasında yer alan Rönesans Banyo Yapı, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Rönesans Banyo Yapı standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

 

 

Rönesans Banyo misyon ve vizyon

Misyon ve Vizyon

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak ; müşterilerimize değer verip , tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon yapısıyla çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak.

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda ; pazar ve rekabet koşulları içerisinde müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal pazarda sektör lideri olmaktır.

Kurumsal Değerler

Dürüstlük , Güven , Saygı , Odaklılık , Duyarlılık , Sosyal Sorumluluk , Yeterlilik , İnovatif Yaklaşım , Çevre Bilinci , Kalite , Karalılık…

kurumsal değerler
×